Черкащани вибороли «золото» та «срібло» чемпіонату України з триатлону в естафетах-мікст

0

Чемпіонат України з триатлону, який приймали Черкаси в Долині троянд, зібрав спортсменів зі всієї України. У другий день змагань – 29 липня – відбувся чемпіонат з триатлону в естафетах-мікст. Спортсмени боролися за перемогу в командній гонці. Тут змагалися дві номінації; кадети та юнаки.

Перше місце чемпіонату завоювали команди Черкаської області (кадети) та Одеської області (юнаки), друге місце посіли команди Черкаської та Запорізької областей, «бронзу» ж вибороли команди Харківської та Дніпропетровської областей, повідомляють на сайті НОК України в Черкаській області.

Під час цих змагань хлопці та дівчата в одній команді почергово долали дистанції: 300 метрів плавання, 8 кілометрів велогонки та 2 кілометри бігу.

На таких дистанціях випробувати свої сили змогли також всі охочі під час змагань аматорів. Загалом майже 20 учасників різного віку та рівня підготовки долучилися до перегонів. Аматори також мали пропливти 300 метрів, проїхати на велосипеді 8 кілометрів та пробігти 2 кілометри.

Переможцям змагань аматорів стали: Василь Винницький, Марта Покотило, Наталія Василевська, Юрій Піднебесний, Олексій Пащина.

источник: procherk.info